Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosop hartie industrial Blue Tris 3str.- albastru 514 portii,190 m
- Număr anunț
- DA20540152
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PROTECTIA PLANTELOR BUCURESTI (CUI RO14785469)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,45 RON
- Valoare atribuită
- 114,45 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 14:13
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,45 RON
din 114,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro