Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lame pt dermatom Zimmer tip 8801, 8821; sterile, cutie 10 buc
- Număr anunț
- DA20474545
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.415 RON
- Valoare atribuită
- 1.415 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 09:18
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.415 RON
din 1.415 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro