Ofertă acceptată Cumpărare directă

NESTLE CEREALE COPII OREZ 250G

Număr anunț
DA20540744
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,50 RON
Valoare atribuită
148,50 RON
Data publicării
06.06.2018 14:36
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,50 RON

din 148,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.