Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sare

Număr anunț
DA20539429
Autoritate contractantă
Comuna Tia Mare (CUI 5139833)
Furnizor / câștigător
SC IVAN ANA MARIA SNC (CUI 3949159)
Cod CPV
15872400-5 · Sare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.375 RON
Valoare atribuită
1.375 RON
Data publicării
06.06.2018 13:51
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 21:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.375 RON

din 1.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.