Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet alimente Spital Capalnas
- Număr anunț
- DA20539333
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
- Furnizor / câștigător
- DISTRICENTER FOOD SRL (CUI RO33634659)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.894,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.894,20 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 13:49
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.894,20 RON
din 2.894,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro