Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet dulciuri si racoritoare

Număr anunț
DA20532281
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET PRAHOVA (CUI 2844812)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
611,11 RON
Valoare atribuită
611,11 RON
Data publicării
06.06.2018 09:56
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

611,11 RON

din 611,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.