Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENTRU INTRETINERE

Număr anunț
DA20552395
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR 2 TG MURES (CUI 4323330)
Furnizor / câștigător
ELECTRO MIXT SRL (CUI 15543560)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.486 RON
Valoare atribuită
1.486 RON
Data publicării
07.06.2018 13:10
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.486 RON

din 1.486 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.