Ofertă acceptată Cumpărare directă

medicamente

Număr anunț
DA20552040
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33651680-8 · Vaccinuri impotriva hepatitei B (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886,20 RON
Valoare atribuită
886,20 RON
Data publicării
07.06.2018 12:57
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886,20 RON

din 886,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.