Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru utilaje agricole si forestiere

Număr anunț
DA20546475
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.865,65 RON
Valoare atribuită
2.865,65 RON
Data publicării
07.06.2018 09:58
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.865,65 RON

din 2.865,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.