Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC BR1500G-GR Line interactive 1500 VA

Număr anunț
DA20539523
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Furnizor / câștigător
PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI RO27722683)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080,67 RON
Valoare atribuită
1.080,67 RON
Data publicării
06.06.2018 13:54
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080,67 RON

din 1.080,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.