Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE FESTIVALUL MUGURASUL DE AUR

Număr anunț
DA20525948
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL Florica Cristoforeanu (CUI 5033688)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,36 RON
Valoare atribuită
178,36 RON
Data publicării
05.06.2018 14:05
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,36 RON

din 178,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.