Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse birotica

Număr anunț
DA20550234
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Ibanesti (CUI 28421050)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,15 RON
Valoare atribuită
198,15 RON
Data publicării
07.06.2018 11:57
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,15 RON

din 198,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.