Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale necesare reparării foişorului de la sediul Inspecţiei de Prevenire – Baia Mare
- Număr anunț
- DA20545918
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- MUREVERV SRL (CUI Ro5308029)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 989,45 RON
- Valoare atribuită
- 989,45 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 09:38
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
989,45 RON
din 989,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro