Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet rechizite 3
- Număr anunț
- DA20544880
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
- Furnizor / câștigător
- COLARGOL IMPEX SRL (CUI RO13437075)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 281,75 RON
- Valoare atribuită
- 281,75 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 08:57
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
281,75 RON
din 281,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro