Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII TIPOGRAFICE SI SERVICII CONEXE - SRTFC CONSTANTA

Număr anunț
DA20543764
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
LETTER POINT SRL (CUI 34402010)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250 RON
Valoare atribuită
250 RON
Data publicării
07.06.2018 07:27
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250 RON

din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.