Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA

Număr anunț
DA20542391
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ZADARENI (CUI 29046472)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,65 RON
Valoare atribuită
243,65 RON
Data publicării
06.06.2018 15:39
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 21:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,65 RON

din 243,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.