Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS CERNEALA HP NR.339 CARTUS CERNEALA HP NR.343

Număr anunț
DA20515337
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
BBS BEST BUSINESS SOLUTION (CUI RO16802205)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,19 RON
Valoare finală
283,19 RON
Data publicării
05.06.2018 06:30
Data finalizării
07.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.