Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE A4 ABSOLUT PAPER COPIATOR 500COLI/TOP

Număr anunț
DA20535935
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNOLOGIC SPIRU HARET (CUI 14505275)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,40 RON
Valoare atribuită
240,40 RON
Data publicării
06.06.2018 11:59
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,40 RON

din 240,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.