- Număr anunț
- DA20549258
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA URIU (CUI 29185284)
- Furnizor / câștigător
- AIRDD SOMES DEJ (CUI RO15685050)
- Cod CPV
- 22213000-6 · Reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660 RON
- Valoare atribuită
- 660 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 11:25
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
660 RON
din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro