Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti tiparite

Număr anunț
DA20545120
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Furnizor / câștigător
GUTENBERG BOOKS SRL (CUI RO27543297)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
745,71 RON
Valoare atribuită
745,71 RON
Data publicării
07.06.2018 09:08
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

745,71 RON

din 745,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.