Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTI DIVERSE PENTRU BIBLIOTECA-BIBLIOGRAFIE PENTRU COPII

Număr anunț
DA20544212
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
Furnizor / câștigător
IŞFAN N. ILIE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32998791)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134 RON
Valoare atribuită
1.134 RON
Data publicării
07.06.2018 08:24
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134 RON

din 1.134 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.