Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti pentru premii scolare

Număr anunț
DA20544026
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CA ROSETTI (CUI 28129774)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.436,11 RON
Valoare atribuită
2.436,11 RON
Data publicării
07.06.2018 08:11
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.436,11 RON

din 2.436,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.