Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa filtrare si recirculare pentru piscina apa rece

Număr anunț
DA20542468
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
AQUA TEHNOSERV SRL (CUI RO32085587)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.930 RON
Valoare atribuită
4.930 RON
Data publicării
06.06.2018 15:42
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.930 RON

din 4.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.