Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet curatenie

Număr anunț
DA20534997
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Baptist “Alexa Popovici” Arad (CUI 28974646)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.769,94 RON
Valoare atribuită
1.769,94 RON
Data publicării
06.06.2018 11:26
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.769,94 RON

din 1.769,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.