Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE SI ACCESORII PENTRU AUTOVEHICULE

Număr anunț
DA20551570
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL TOPLITA (CUI 4245194)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI RO13267817)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,73 RON
Valoare atribuită
257,73 RON
Data publicării
07.06.2018 12:41
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,73 RON

din 257,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.