Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cursuri de formare profesionala in sesiunea 5-12 AUGUST 2018 in domeniul Achizitiilor Publice

Număr anunț
DA20551340
Autoritate contractantă
Comuna Rojiste (Consiliul Local Rojiste) (CUI 16350797)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
07.06.2018 12:33
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.