Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet intretinere
- Număr anunț
- DA20546293
- Autoritate contractantă
- UM 0709 Targu-Mures (CUI 34480272)
- Furnizor / câștigător
- MARGUS SRL (CUI 2528127)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.263,87 RON
- Valoare atribuită
- 2.263,87 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 09:51
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.263,87 RON
din 2.263,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro