Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA20545568
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JINA (CUI 17945580)
Furnizor / câștigător
COM TRANS PAK SRL (CUI ro17419594)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,86 RON
Valoare atribuită
463,86 RON
Data publicării
07.06.2018 09:26
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,86 RON

din 463,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.