Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Ford Tranzit si Fiat Ducato conform 14891
- Număr anunț
- DA20543967
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Furnizor / câștigător
- I. I. TEGLA ALIN (CUI 30052354)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,26 RON
- Valoare atribuită
- 251,26 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 08:06
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
251,26 RON
din 251,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro