Acasă · Licitații
· Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Xilina 40mg/ml sol.inj*5f*2ml ZNT (LIDOCAINUM) - 184749008
- Număr anunț
- DA20538552
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19,20 RON
- Valoare atribuită
- 19,20 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 13:22
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19,20 RON
din 19,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro