Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba , 80 g /mp , 500 coli/top, OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA
- Număr anunț
- DA20552973
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.130 RON
- Valoare atribuită
- 10.130 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 13:30
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.130 RON
din 10.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro