Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plic C6 (114x162 mm) alb, siliconic, 80 gr/mp, clapa dreapta, deschidere latura mare
- Număr anunț
- DA20545923
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 09:38
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 15:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro