Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 1 articole birouDESCRIERE: Pachet articole birou contine:Tus stampila Ecada 2BUC X 1.80 RON;B

Număr anunț
DA20543191
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PHOENIX (CUI 17104855)
Furnizor / câștigător
FIDUCIA TRADING SRL (CUI RO5862554)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,55 RON
Valoare atribuită
831,55 RON
Data publicării
06.06.2018 16:55
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 17:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,55 RON

din 831,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.