Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor, 21.5", PHILIPS, 223V5LSB2

Număr anunț
DA20537383
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DACIA PITESTI (CUI 5010005)
Furnizor / câștigător
INFOSTAR COMPROD SRL (CUI RO8282810)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,15 RON
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
06.06.2018 12:45
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON

din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.