Ofertă acceptată Cumpărare directă

bransament curent vestiar fotbal Beclean

Număr anunț
DA20534082
Autoritate contractantă
COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
Furnizor / câștigător
CLEMA PREST S.R.L. (CUI 26956228)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.664,10 RON
Valoare atribuită
7.664,10 RON
Data publicării
06.06.2018 10:53
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.664,10 RON

din 7.664,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.