Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
LUCRARI DE INTRETINERE DRUM COMUNAL DIN BETON DE CIMENT
- Număr anunț
- DA20549942
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Furnizor / câștigător
- PHOENIX IMPEX SRL (CUI RO15237324)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.019,68 RON
- Valoare atribuită
- 43.989,91 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2018 11:48
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.989,91 RON
din 44.019,68 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 29,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.