Atribuită Cumpărare directă

Tractor cu atasamente conf anunt 5403/27.06.2024

Număr anunț
DA36318880
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Kronstadt R.A. (CUI 17730816)
Furnizor / câștigător
MECOMAG H.V. SRL (CUI 26100062)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
209.660 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209.660 RON