Atribuită Cumpărare directă

Audiometru de screening R17A AC cu imprimanta portabila wireless PPRT-01

Număr anunț
DA36318930
Autoritate contractantă
SC MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.360,78 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.360,78 RON