Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare pachet bunuri materiale

Număr anunț
DA20545424
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN BOTOSANI (CUI 4013348)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015,03 RON
Valoare atribuită
1.015,03 RON
Data publicării
07.06.2018 09:21
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015,03 RON

din 1.015,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.