Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare/service stingatoare
- Număr anunț
- DA20544206
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA FRATER GYORGY REMETEA (CUI 12846730)
- Furnizor / câștigător
- DEPISTO STAR SRL (CUI RO13651760)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150,89 RON
- Valoare atribuită
- 150,89 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 08:24
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150,89 RON
din 150,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro