Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN INFERIOR RADIATOR APA JCB 1CX ULEI MOBIL FLUID 424 (20 LITRI) RULMENT 6209 RS

Număr anunț
DA20544202
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420 RON
Valoare atribuită
1.420 RON
Data publicării
07.06.2018 08:23
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420 RON

din 1.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.