Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brufen 400mg x 30cpr
- Număr anunț
- DA20537992
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.335,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.335,60 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 13:03
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.335,60 RON
din 1.335,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro