Atribuită Cumpărare directă

Servicii de tratare

Număr anunț
DA36319164
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA GHEORGHE POPOVICI APATEU (CUI 29021710)
Furnizor / câștigător
VALEA DAN FLORIAN LEKA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 46323476)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.032 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.032 RON