Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Servicii de proiectare strada in localitatea Cecalaca

Număr anunț
DA20541930
Autoritate contractantă
Comuna Atintis (CUI 5669368)
Furnizor / câștigător
TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. (CUI 26211958)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.690 RON
Valoare atribuită
8.650 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
06.06.2018 15:19
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.650 RON

din 8.690 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.