Ofertă refuzată Cumpărare directă

Proiectare tehnică stradă în localitatea Cecălaca

Număr anunț
DA20541306
Autoritate contractantă
Comuna Atintis (CUI 5669368)
Furnizor / câștigător
TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. (CUI 26211958)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.690 RON
Valoare finală
9.000 RON
Data publicării
06.06.2018 14:56
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.