Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de formare - Tabla interactiva, Targu Mures

Număr anunț
DA20523605
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC "APÁCZAI CSERE JÁNOS" - Miercurea Ciuc (CUI 9854066)
Furnizor / câștigător
Gyarmati Dénes (CUI 21136669)
Cod CPV
80533000-9 · Servicii de formare si de familiarizare in informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
05.06.2018 12:47
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.