Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR 19" LG 1280x1024

Număr anunț
DA20547509
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale U.T. 425 Bistrita (CUI 4145365)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663,87 RON
Valoare atribuită
663,87 RON
Data publicării
07.06.2018 10:31
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,87 RON

din 663,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.