Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRANISETRONUM / Granisetron Kabi 1 mg / ml x 5 fiole x 3 ml sol. inj.

Număr anunț
DA20494213
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.293,80 RON
Valoare atribuită
2.293,80 RON
Data publicării
31.05.2018 12:17
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.293,80 RON

din 2.293,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.