Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Duaklir Genuair 340mcg/12mcg pulb.inh*60dz (ACLIDINUM BROMIDUM+FORMOTEROLUM FUMARAT) - 185013535
- Număr anunț
- DA20538755
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 594,66 RON
- Valoare atribuită
- 594,66 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 13:29
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
594,66 RON
din 594,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro