Ofertă acceptată Cumpărare directă

IDENTIFILER PLUS KIT EACH

Număr anunț
DA20527516
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA IASI (CUI 13752374)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.287,94 RON
Valoare atribuită
20.287,94 RON
Data publicării
05.06.2018 15:03
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 06:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.287,94 RON

din 20.287,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.